Lumierebox

Prenájom
kamerovej techniky

Lumierebox

Na prenájom

Kamerová technika a príslušenstvo

LumiereBox Vám zabezpečí prenájom špičkového vybavenia podľa Vašich požiadaviek za rozumnú cenu.

Ursa mini pro 12K KAMEROVÁ TECHNIKA

Kamerová technika

Ursa mini pro 12K

Nová profesionálna digitálna filmová kamera s úplne novým snímačom Super 35 12K (12 288 x 6 480 pixelov) s dynamickým rozsahom 14 clôn a frekvenciou snímania až 60 snímok za sekundu pri rozlíšení 12K.

Set sada 7 objektívov

SIGMA cine

s ohromujúcou kvalitou obrazu a kompaktnou konštrukciou, zároveň ponúka pokrytie celého záberu. Navrhnutý pre snímanie v rozlíšení 6K-8K, umožňuje natáčanie rôznych strihov bez akýchkoľvek zmien osvetlenia, čím posúva kinematografiu na vyššiu úroveň.
Ohniskové vzdialenosti:
14 mm, 20 mm, 24 mm, 35 mm, 50 mm

SIGMA cine set sada 7 objektívov
Video Assist s prenosným boxom

Video Assist s prenosným boxom

Nenahraditeľná pomôcka pre filmárov, ktorým umožňuje prezerať si video verziu záberu ihneď po jeho natočení. Prenosný box určený pre každodenné použitie v náročných podmienkach natáčania.

Vision video assist – softvér a hardwér navrhnutý filmármi pre filmárov.

Video asistencia v súčasnosti predstavuje nevyhnutný nástroj, široko používaný vo filmovom priemysle, ktorý umožňuje filmárom prezerať si video verziu záberu ihneď po jeho natočení.

Každý záber môžete komentovať a prepínať medzi nimi s oveľa väčšou voľnosťou a rýchlosťou. To vám umožní efektívnejšie pracovať s vaším filmovým materiálom a čo je ešte dôležitejšie, počas natáčania uvidíte vysoko kvalitný výstup.

Softvér VISION je 2-kamerový video asistent. Zaznamenáva sekundárne video streamy z 2 kamier súčasne. To znamená, že pri každom zábere je prehrávanie z kamery A a B vždy synchronizované a môžete ich potom sledovať obe naraz vedľa seba.

PRÍSLUŠENSTVO

Statívy,
Kufre,
Batérie,
Nabíjačky,
Čítačky,
Pamäťové karty…

Príslušenstvo

Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky na mieru.